ANA SAYFA
İLETİŞİM
FİYAT LİSTESİ
SİPARİŞ VER

 

“Eğer Müjde'yi, tüm yönleriyle, tam bir açıklık ve berraklıkta anlamayı istiyorsanız, Amerika'nın yaşayan Hristiyan teologlarından birinin bu kitabından daha iyi bir bilgi kaynağı bulamazsınız.”

     Prof. Dr. D. James Kennedy, Coral Ridge Presbiteryen Kilisesi Baş Rahibi

 “Bu, Kutsal Kitap birliği üzerine bugüne kadar okuduğum en zorlayıcı Kutsal Kitap öğretişidir. Müjdeci topluluk içerisindeki son dönem bölünmelerinin geçmişine mukabil, bu kitap gerçeğe dayanan bir birlik, perspektif ve açıklama arayışındadır.  Müjde'yi seven herkes, Dr. Sproul'un bize, ruhlarımızı kurtaracak tek mesajın bu kadar mükemmel bir öğretişini vermesinden memnun kalacaklardır.”

                                                 Erwin W. Lutzer, Moody Church, Baş Pastörü

“Gerekli, değerli ve tam zamanında... Bu kitap, teolojik bir uzlaşma ve karmaşa çağında, müjdeyi önemseyen herkes tarafından okunmalıdır.”

James M. Boice, Başrahip, Tenth Presbiteryen Kilisesi, Philadelphia, Pennysylvania     

“Tarihsel müjdeciliğin iyi haberinin ne olduğunu ve bizlerin neden onu korumak ve duyurmak için hevesli olmamız gerektiğini açıklıyor.”

                                      Mark R. Talbot, Wheaton College, Felsefe Profesörü

 “Bazılarımızın tek isteği müjdeyi doğru anlamak, bazılarımızın ise çözmek, halletmek. İnanç ve sevginin verimli bir kombinasyonu ile, R.C. Sproul her ikisinin de üstesinden gelmemize yardımcı oluyor.”

                             Michael S. Horton, Westminister Teoloji Okulu, California
MÜJDE'Yİ DOĞRU ANLAMAK