ANA SAYFA
İLETİŞİM
FİYAT LİSTESİ
SİPARİŞ VER

Yeryüzünde herkesi milyoner yapacak kadar para olduğunu biliyor muydunuz? Son Günlerde biçilecek hasattan dolayı, Tanrı bizleri verme hakkında ve maddi konularda teşvik etmek istiyor. Tanrı sizi bereketlemek istiyor.

Yoksulluğun bir lanet olduğunun farkında mısınız? Maddi baskı Hristiyanların sevincini çalar, evliliklerini yıkar ve hastalığa sebep olur. İnsanlar, faturalarını nasıl ödeyeceklerini düşünerek geceleri uykusuz kalırlar. İnsanlar, Tanrı'nın kâhyalık konusunda sunduğu gerçekleri öğrenince hayatları değişecektir.

Bu kitapta, Roaney Hovvard-Brovvne ekme ve biçme yasaları ve Tanrı'nın halkı için hazırladığı büyük, sağlayış konularında bizlere pratik bilgiler sunmaktadır. Tanrı'nın halkını maddi olarak bereketlemek için bir plan var. Tanrı'nın ihtiyaçlarınızı karşılamak istediğini bilmeniz yeterli değil. O'nun Sözü üzerinde durmanız, vaatlerine sahip çıkmanız, günlük olarak uygulamanız ve Sözü'nü yüreğinizde saklamanız gerekiyor. Rodney'nin kendine özgü anlatış biçimiyle sunduğu pratik uygulamalar size Tanrı'ya güvenmeyi öğretecektir.

Bu kitaptan öğrenebileceğiniz bazı konular:
= = > Biçmek her zaman ekmeyi izler.
= = > Bereket ya da lanet, size bağlı.
= = > Tanrı çoğaltma işindedir.
= = > Tanrı'nın eviyle ilgilenin O da sizin evinizle ilgilenecektir.
= = > Meshedişin bereketi.
= = > İhtiyaç içinde vermek size büyük bir mucize sağlayacaktır.

 

Kâhyalık İlkeleri