ANA SAYFA
İLETİŞİM
FİYAT LİSTESİ
SİPARİŞ VER

Tanrı dünyamızı gerçekten altı günde mi yarattı, yoksa dünyamız uzun sürede kendi kendine mi oluştu? Yaratılış / Evrim tartışmalarında anahtar bir soru olan yeryüzünün yaşı, bilim ile din arasında bir mesele olarak ortaya konulmuştur, ancak gerçekten bu, o kadar basit midir?

Bu soruların yanıtları sadece yer bilimini değil, aynı zamanda Kutsal Yazıları anlamak için de son derece önemlidir. Dr. John Morris Genç Yeryüzü adlı bu eserinde yerkürenin bizzat kendisi hakkında bize gerçekten neler anlattığına ilişkin delilleri incelemektedir. Bu müstesna çalışma bilimin ve tarihin sorgulanmasında Kutsal Kitap’a güvenebileceğimizi göstermektedir.

Genç Yeryüzü, gerek bilimsel çözümlemelerde, gerekse Kutsal Kitap’ın etkin olarak anlatılmasında ikna edicidir. Bu eser, okyanuslardaki tuz oranları, atmosferin yaşı, okyanus çökeltilerinin birikimi ve dahası gibi anahtar kavramları açıklayan PowerPoint sunum CD’si ile birlikte güçlü bir kaynaktır. 

• Sunumlar ve kişisel çalışmalar için muazzam

• Her büyüklükteki öğrenim gurupları için düzenlenmiş

• Önemli noktaları aydınlatan açıklamalı slaytlar ile birlikte örneklendirilmiştir  

Tanrı’nın dünyasındaki gerçekler, bilimsel olarak ve çürütülemez bir şekilde, Tanrı Sözü’nün doğruluğunu duyurur.

 Yazar:

 Dr. John Morris Virginia Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği alanında lisans, Oklahoma Üniversitesi Yer Bilimleri Mühendisliği alanında yüksek lisans ve doktora derecelerine sahiptir. Dr. Morris Institute for Creation Research başkanı ve çok sayıda kitap ve makalenin yazarıdır.

 

           GENÇ YERYÜZÜ