ANA SAYFA
İLETİŞİM
FİYAT LİSTESİ
SİPARİŞ VER

"Bu kitap, Hristiyan imanını savunmak ile ilgilenen herkes tarafından okunmalıdır. Dr. Geisler bu kitabı daha önce Müslüman olan bir başka yazar ile birlikte yazdı ve her ikisi de bu kitapta İslam hakkında şimdiye kadar yazılmış olan en geniş açıklamalara ve eksiksiz değerlendirmelere yer verdiler."
Josh McDowell ("Hüküm Gerektiren Yeni Kanıtlar" adlı kitabın yazarı)
 

"Bu kitap, milyonlarca Müslüman'ı İsa Mesih'e kişisel olarak iman etmekten alıkoyan teolojik engeller ile mücadele eden kişiler için çok değerli bir araçtır."
PATRICK CATE (International Missions, Inc. Başkanı)


"Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Müslüman varlığı büyümeye devam ediyor. Bu nedenle, Müslümanlar'ın neye inandıkları ve biz Hristiyanlar'ın Mesih'in iddialarını onlara ikna edici ve sevgi dolu bir şekilde nasıl sunabileceği konusunda açık ve dürüstçe yazılmış olan bu kitap önemli bir yere sahiptir.
RONALD NASH (Yenilenmiş Teoloji Semineri)


"Bu kitap, teolojik bir başyapıttır. Hristiyan bakış açısından İslam'ı analiz eden ve şimdiye kadar gördüğüm en kolay anlaşılır kitap. Günümüz dünyasında Hristiyanlığa yapılan en ciddi dini meydan okumayı anlamak için paha biçilmez bir kaynak."
R. C. SPROUL (Ligomer Hizmetleri)
 

ÇARMIH VE HİLAL