ANA SAYFA
İLETİŞİM
FİYAT LİSTESİ
SİPARİŞ VER

"Ben" değil "Sen" diyorum. Ve fark ettim ki, ben Sana karşı ve karşıt bir güçle yaşamışım. Artık o gücün sahibi değilim. O da benim sahibim olamaz. Ben Seni tercih ettim. Verdiğin hür irade ile gel bende artık Sen yaşa. Hayatım üzerinde benim değil Senin iraden olsun.
 

Tanrı'ya karşıt değil O'nun içinde yer bulmak istiyorum. Bu bir kazançtır. Uğruna savaş vermek, benliğe gelen her acı, artık bana geliyormuş gibi değil, feleğin çemberinin üstünde kalıp, hayır dua ile karşılık verebilmeyi gerektiriyor. Zor ama boşa değil. Ve Babam benimle! "Savaşımız ete kana karşı değil görünmeyenlere karşıdır" diyen Babamın kendi savaşıdır.


İnsana yapılan her hayır Tanrı'ya yapılmış gibidir. İnsana verilen her eziyet Tanrı'ya saplanan oklar gibidir. "Sevgili kardeşler, kimseden öç almayın; bunu Tanrı'nın gazabına bırakın. Çünkü şöyle yazılmıştır: 'Rab diyor ki, Öç benimdir, ben karşılık vereceğim.'Ama düşmanın acıkmışsa doyur, susamışsa su ver. Bunu yapmakla onu utanca boğarsın. Kötülüğe yenilme, kötülüğü iyilikle yen" (Romalılar 12:19). "...Hangi ölçekle verirseniz, aynı ölçekle alacaksınız" (Matta 7:2).
 

Her konuda ayık ve uyanık olup seçimimizi Tanrı'dan yana yaptığımız sürece, biliyorum ki Tanrı'nın yanında yerimiz olacak. Ve eski yüceliğimize kavuşacağız. Ve bu benim başarım değildir. Sadece seçimimdir. Başarı Tanrı'dan gelir. Doğru olan birtek O'dur.
 

BEN DEĞİL SEN